Nezáväzná ponuka
Konfigurátor FVE
Nezáväzná ponuka
Konfigurátor FVE

Dotácia na fotovoltiku až do výšky 4025 EUR To ma zaujíma

Kariéra Columbus

Montážny tím

Sme Columbus Energy - rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá sa zaoberá fotovoltaikou, tepelnými čerpadlami a nabíjačkami pre elektrické vozidlá. Technické inovácie a novinky vo svete energetiky sú jednoducho naša parketa. Pre našich klientov zabezpečujeme všetko od technického auditu, cez dotáciu na zariadenie až po samotnú inštaláciu. Pomáhame domácnostiam a malým podnikom dosiahnuť väčšiu energetickú slobodu a v súčasnosti potrebujeme nových členov!

Momentálne rozširujeme našu činnosť o inštalatérov, ktorí majú fotovoltiku v malíčku. Máte vy a vaši kolegovia potrebné certifikáty a oprávnenia pre inštalatérov? Je súčasťou vášho tímu aj elektrikár?  Nainštalovali ste už niekoľko elektrární a viete presne, čo robíte? Potom hľadáme práve vás!

Ide o inštaláciu pre nadšených a skúsených odborníkov fotovoltaických elektrární na rodinných domoch a malých podnikoch. Táto pozícia zahŕňa aj aktívnu komunikáciu s našou centrálou a zákazníkmi. Očakávame, že máte platné certifikáty a oprávnenia, ktoré umožňujú profesionálnu inštaláciu fotovoltaických zariadení. A máte vlastné vybavenie a vozidlá, čo umožní flexibilitu a efektívnosť pri práci na rôznych miestach.

Ak máte záujem o príležitosť vytvoriť s nami energeticky sebestačnú budúcnosť, pošlite svoje kontaktné údaje na adresu kariera@columbusenergy.sk spolu s fotografiami/referenciami fotovoltických inštalácií, ktoré ste realizovali. Budeme vás čo najskôr kontaktovať.

Tešíme sa na nadviazanie firemnej spolupráce.

Miesto práce

zobraziť na mape

Dátum pridania

23. 11. 2023

Proces náboru

Požiadajte o pozíciu

Pošlite nám svoj životopis a napíšte nám o sebe na našu e-mailovú adresu.

Teraz sme na rade my

Preskúmame doručené dokumenty a do jedného týždňa sa s vami spojíme. Dohodneme sa na stretnutí alebo iných možnostiach spolupráce v budúcnosti.

Spoločne sa spoznáme

Počas stretnutia nám povedzte o sebe a o tom, ako si predstavujete svoju kariéru v Columbuse. Predstavíme vám naše zázemie a odpovieme na všetky vaše otázky.

Ozveme sa vám s výsledkom

Či už sa naša spoločná cesta začne hneď teraz alebo v budúcnosti, určite sa vám čo najskôr ozveme.

Hľadáme nové talenty!

Sme srdciari

Sme dynamická firma, ktorá sa špecializuje na inovácie v oblasti obnoviteľnej energie.

Sme nadšenci a záleží nám na tom, aby náš tím tvorili ľudia, ktorí budú do práce chodiť s radosťou a obohatia nás nielen svojimi pracovnými skúsenosťami.

Koho hľadáme?

Zapálených kolegov so záujmom o profesijný a osobný rozvoj. Či už si na začiatku svojej kariéry ako junior alebo máš za sebou bohaté skúsenosti ako senior, u nás nájdeš priestor pre rast a sebarealizáciu.

V našom tíme nájdeš koordinátorov zákaziek a operátorov call centra pre bezproblémovú komunikáciu s klientmi, technikmi a projektantmi systémov obnoviteľnej energie, obchodných zástupcov a manažérov, IT, HR oddelenie, markeťákov a ďalších. Každý z nás má svoje jedinečné schopnosti a spoločne tvoríme skvelý tím.

Si to ty?

Pokiaľ si otvorený/á novým výzvam a chceš prispieť k udržateľnejšej budúcnosti, ozvi sa nám. Spoločne budeme pracovať na projektoch, ktoré majú skutočný dopad na svet a prírodu okolo nás. Daj svojej kariére nový smer a staň sa súčasťou nášho rastúceho tímu!

#SmeColumbusSrdciari