Nezáväzná ponuka
Nezáväzná ponuka

Dotácia na fotovoltiku až do výšky 4025 EUR To ma zaujíma

Kariéra Columbus

Montážny tím

Sme Columbus Energy - rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá sa zaoberá fotovoltaikou, tepelnými čerpadlami a nabíjačkami pre elektrické vozidlá. Technické inovácie a novinky vo svete energetiky sú jednoducho naša parketa. Pre našich klientov zabezpečujeme všetko od technického auditu, cez dotáciu na zariadenie až po samotnú inštaláciu. Pomáhame domácnostiam a malým podnikom dosiahnuť väčšiu energetickú slobodu a v súčasnosti potrebujeme nových členov!

Momentálne rozširujeme našu činnosť o inštalatérov, ktorí majú fotovoltiku v malíčku. Máte vy a vaši kolegovia potrebné certifikáty a oprávnenia pre inštalatérov? Je súčasťou vášho tímu aj elektrikár?  Nainštalovali ste už niekoľko elektrární a viete presne, čo robíte? Potom hľadáme práve vás!

Ide o inštaláciu pre nadšených a skúsených odborníkov fotovoltaických elektrární na rodinných domoch a malých podnikoch. Táto pozícia zahŕňa aj aktívnu komunikáciu s našou centrálou a zákazníkmi. Očakávame, že máte platné certifikáty a oprávnenia, ktoré umožňujú profesionálnu inštaláciu fotovoltaických zariadení. A máte vlastné vybavenie a vozidlá, čo umožní flexibilitu a efektívnosť pri práci na rôznych miestach.

Ak máte záujem o príležitosť vytvoriť s nami energeticky sebestačnú budúcnosť, pošlite svoje kontaktné údaje na adresu kariera@columbusenergy.sk spolu s fotografiami/referenciami fotovoltických inštalácií, ktoré ste realizovali. Budeme vás čo najskôr kontaktovať.

Tešíme sa na nadviazanie firemnej spolupráce.

Miesto práce

zobraziť na mape

Dátum pridania

23. 11. 2023

Proces náboru

Požiadajte o pozíciu

Pošlite nám svoj životopis a napíšte nám o sebe na našu e-mailovú adresu.

Teraz sme na rade my

Preskúmame doručené dokumenty a do jedného týždňa sa s vami spojíme. Dohodneme sa na stretnutí alebo iných možnostiach spolupráce v budúcnosti.

Spoločne sa spoznáme

Počas stretnutia nám povedzte o sebe a o tom, ako si predstavujete svoju kariéru v Columbuse. Predstavíme vám naše zázemie a odpovieme na všetky vaše otázky.

Ozveme sa vám s výsledkom

Či už sa naša spoločná cesta začne hneď teraz alebo v budúcnosti, určite sa vám čo najskôr ozveme.